• Marka Arama
    Hızlı Marka Arama

  • KALİTE YÖNETİM BELGESİ


  Xylem Group bünyesinde bulunan WTW ve YSI marka su analiz cihazları; proses sularının kontrolü, deniz ve okyanus sularının rutin kirlilik analizleri, içme suyu- atık su analizleri, tarımsal sulama amaçlı kullanılan suların toprak ve ürün üzerindek etkileri, yeraltı sularının kontrollerinde, süt ve süt ürünlerinin kalite kontrolünde, alkollü içki üretiminde, meyve sularının kimyasal analizlerinde, maden ve kaplıca sularının kimyasal madde içeriklerinin tespitinde, balık üretim ciftliklerinde üretim sularının canlı yaşamına uygunluğunun testipinde, akarsuların dönemsel kirlenmelerinin takibinde ve benzeri pek çok alanda 1950'lerden beri kullanılmaktadır.
WTW yürütmekte olduğu AR-GE faaliyetlerinin sonucu olarak 1954 yılında ilk pH ölçüm cihazı ile başladığı üretim serüvenine en son noktayı Digital MultiLine ® IDS - portatif ölçüm cihazları ve Digital inoLab ® Multi IDS - laboratuvar tipi multiparametre ölçer, IDS teknolojisi ile koymuştur. Spektrometre konusundaki son ürünleri de WTW photoLab® 7000 serisidir. 
YSI markası en son olarak YSI ProDSS (Digital Sampling System) el tipi multiparametreleri geliştirmiştir.
Bu markaların ürünleri ile pH, oksijen, iletlenik, ORP, IDS, bulanıklık, BOD ve benzeri parametreler tekli yada çoklu ölçüm cihazlarıyla ölçülebilmektedir. 
 Kısaca değerlendirecek olursak adı Eski Yunanca’da bitkilerde kökten gövdeye su taşıyan dokuyu tarif eden Xylem, su ile ilgili sorunlara geniş kapsamlı uygulamalar ile çözümler üretmeye çalışan USA/NY merkezli ve global ölçekli bir firmanın ismi olmuştur. Xylem en zorlu su problemlerini çözmede yüksek teknolojili uygulamaları ile sektör standartlarını belirleyen güçlü bir oluşumdur.
Xylem, 31 Ekim 2011’de ITT Corporation’dan ayrılışını tamamlayarak 150’den fazla ülkedeki sektör lideri tanınmış markaları bünyesine katmış ve lider bir global su teknolojileri şirketi olarak yeni bir sayfa açmıştır.
Xylem, Su Çözümleri, Akış Kontrolü, Analitik ile Konut ve Ticari Su olmak üzere dört iş biriminden oluşur. Bu dört iş birimi, yeni gelişen ihtiyaçları tahmin edip bunlara ağırlık vermektedir. Xylem, suyun çevrimi boyunca bütün evrelerini kapsayacak çeşitlilikteki uygulamalarda uzmanlık sunmaktadır. 

Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.